En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Konami’nin Amiral Gemisi Metal Gear Solid S.O.S Veriyor

0 227

Metal Gear Solid Serisi’nin yaratıcısı Hideo Kojima’nın gidişinden sonra Konami’nin duyurduğu yeni Metal Gear Solid oyunu şüphe uyandırıyor.

metal-gear-solid-capa

Metal Gear Solid V: Phantom Pain ile başarı ipini en tepeye koyan Hideo Kojima ve Konami‘nin bağlarının kopmasından sonra Metal Gear Solid Serisi’nin geleceğine kuşku ile bakılmaya başlandı.

Görünüşe bakılırsa Konami, Metal Gear Solid 3: Snake Eater ile yakaladığı başarıyı bu oyuna geri dönüş yaparak yakalayacak gibi gözüküyor.250px-Mgs3box Kullanıcıların yenilenen grafikleri ve Snake’in Soğuk Savaş alıntılarının yerine farklı bir senaryo ile kullanıcıların karşısına çıkmayı hedefliyor.

Kojima gibi bir sembolün Konami’den ayrılmasının Metal Gear Solid serisi için bir yıkım olduğunu düşünen kullanıcıların, ayrıca yapılan anketlerde de yapımcılara oyunu bırakabileceklerinin sinyalini verdiklerini belirttiler.

Forumlarda dolaşan dedikodulara göre de Hideo Kojima’nın, Konami’nin rakiplerinden birine transfer olarak yeni bir karakter ve oyun çalışması içine girerek büyük bir gol atmaya hazırlandığı şeklinde yorumlandı.

Mini Yorum: Oyunun yaratıcısı ile bağlarınızı koparmak elbette büyük bir kan kaybı yaratacaktır. Hatırlasanız Football Manager’da aynı değişikliği yaparak firma değiştirmişti ve hala kullanıcılar oyunun en eski versiyonlarını oynamakta. Bu nedenle Konami’nin ilerleyen dönemlerde yaşayabileceği bir hüsrana şimdiden hazırlıklı olması mantıklı olacaktır.

 

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi