En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

The Last of Us Part 2 ne zaman çıkacak?

Naughty Dog tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz sene resmiyet kazanan The Last of Us Part 2 ne zaman çıkacak? Cevabı yazımızda.

0 225

Sony’nin en başarılı stüdyolarından biri olan Naughty Dog, Uncharted serisinden sonra The Last of Us’la da hayli ses getirmeyi başarmıştı. Başarılı stüdyo devam oyunu olan The Last of Us Part 2 duyurusunu ise 2016’da gerçekleştirdi. Oyunun duyurusu sırasında yapılan açıklamada, The Last of Us 2’nin geliştirme aşamasının 2014 yılında start aldığı belirtilmişti. Peki yaklaşık olarak 3 yıldır geliştirme aşamasında bulunan bu yapım ne zaman raflardaki yerini alacak?

İşte bu sorunun yanıtı, The Last of Us Part 2’nin müziklerini yapan besteci Gustavo Santaolalla’dan geldi. İlk oyunun da müziklerini besteleyen Santaolalla, konu ile ilgili verdiği demeçte şunları söyledi.

“Açıkçası bu proje beni fazlasıyla heyecanlandırıyor. Uzun süredir oyunun müzikleri üzerinde çalışıyorum. İnsanlara doğru zamanda, doğru duyguları aşılayabilmek çok önemli. Elbette oyuncular The Last of Us Part 2’nin ne zaman çıkacağını da merak ediyorlar. İlk oyundaki tecrübelerime göre konuşmam gerekirse, bu oyunun çıkması için daha 2 senelik bir zaman dilimine daha ihtiyaç var”

Eğer Santaolalla’nın söylemleri gerçeği yansıtıyorsa, The Last of Us Part 2 için henüz önümüzde uzun bir zaman olduğunu söylemek mümkün. Malum daha 2017’deyiz ve bizlere işaret edilen tarih 2019. Kim bilir belki de yeni Last of Us oyunu yeni nesil PlayStation’un çıkış oyunu olur.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi