En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Mafia III için yeni oynanış videosu paylaşıldı

0 235

Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan Mafia III‘ten yeni iki oynanış videosu daha gün yüzüne çıktı. Bunlardan birinde para kazanma yöntemleri, diğerindeyse New Bordeaux’daki yeni hayat anlatılıyor.

Mafia III 1968 senesinde geçiyor. Vietnam Savaşı gazisi olan Lincoln Clay yerel mafya tarafından öldürülen ailesinin intikamını almak istiyor. Burada New Bordeaux şehri New Orleans’in yeniden hayal edilmiş versiyonu olmasıyla dikkat çekiyor.

Paylaşılan videolardan ilkinde Clay’in New Bordeaux’da mafyayı nasıl dehşete düşürdüğünü görme fırsatı yakalıyoruz. İstediği hiçbir silahı bulmakta zorluk çekmiyor. Diğer videodaysa oyunun geliştiricileri para elde etme yöntemlerinden bahsediyor. Hikaye içindeki kaynaklar Clay’i yasa dışı işlerin gerçekleştiği merkezlere yönlendiriyor. Bu merkezlerin ortadan kaldırılmasıyla birlikte yüklü miktarlar elde edilmeye başlanıyor.

Mafia III 7 Ekim‘den itibaren PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarından oynanabilecek.

VİDEOLAR

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi