En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Metal Gear Survive fragmanı yayınlandı

Senelerin eskitemediği oyun serisi Metal Gear Solid’in yenisi Survive için oyun fragmanı yayınlandı. Gelin Metal Gear Survive fragmanına gelin beraber bakalım.

0 494

metal gear survive fragmani-oyunalsat.net-oyunalsat blog-1Konami imzası taşıyan yeni Metal Gear oyunu sonunda raflardaki yerini aldı. Klasik MGS tarzını bambaşka bir noktaya taşıyacak olan Metal Gear Survive, geçtiğimiz gün Amerika çıkışını gerçekleştirdi. Oyunun satışa sunulmasıyla birlikte, Konami tarafından çıkış videosu da yayınlandı.

Metal Gear Survive tepkilere neden oldu

Metal Gear serisinin oyun dünyasının en köklü serilerinden biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Özellikle PlayStation sahiplerinde bu serinin apayrı bir yeri mevcuttur. Fakat son yıllarda Konami Metal Gear Solid üzerinde bazı önemli değişiklikler yaptı.

Bu değişikliklerin bazıları, serinin fanları tarafından tepkiyle karşılansa da sonuç olarak sindirilmeleri pek uzun sürmedi. Fakat geçtiğimiz gün raflardaki yerini alan Metal Gear Survive, tabiri caizse bardağı taşıran son nokta oldu.

Metal Gear Solid serisini oynayanlar, az çok bilirler. Gizlilik ve aksiyon üzerine kurulu bir atmosfer mevcuttur. Genel itibari ile somut düşmanlara karşı savaşılır. Sağlam bir hikaye mevcuttur. Metal Gear Survive ise bu hatlar itibariyle seriden kopuk bir görünüm çiziyor.

Alternatif bir evrende geçen yapımda, zombivari yaratıklara karşı bir hayatta kalma süreci söz konusu. 4 kişiye kadar coop desteği de bulunan yapım, bu yönüyle MGS’den ziyade Resident Evil ya da Left 4 Dead tarzı bir atmosfere bürünmüş durumda.

Haliyle zombilerin, yaratıkların hüküm sürdüğü bir oyun MGS fanları tarafından tepkiyle karşılandı. Bakalım bu tepki satış rakamlarına da yansıyacak mı?

Metal Gear Solid Survive Fragmanı

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi