En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Mortal Kombat XL PC için yayında!

0 229

En popüler dövüş oyunlarından olan ve milyonlarca takipçiye sahip Mortal Kombat’ın en son versiyonu Mortal Kombat XL PC platformunda da oyunseverlerle buluştu.

27-ağustos-2016-1-mortal-kombat-xl-beta-pc-oyunalsat-oyunalasat.net-blog-mortal kombat xl pç için yayında-mortal kombat xl pc-

Yıllardan beri süregelen, milyonlarca hayran kitlesine sahip dövüş oyunu Mortal Kombat’ın genişletilmiş sürümü Mortal Kombat XL, bilgisayar sahipleri ile de buluştu. Şimdilik yalnızca beta sürümüne sahip oyunun yakın zamanda tam versiyonunun da çıkması bekleniyor.

Oyunun tutkunları üretici firmanın oylamasında 10.000 üzerinde oy kullanarak Mortal Kombat XL’ın PC’ye yayınlanmasında büyük rol oynadı. Tutkunlarına da beklenen haber oyunun yaratıcısı olan Ed Boon’dan geldi ve oyun PC için beta sürümünü resmen yayına soktuğunu duyurdu. PC için yayınlanan bu sürümde diğer sürümlerde yayınlanmayan özel karakter paketleri kullanıcılara sunuluyor.

Oyunun indirme linkine buradan göz atabilirsiniz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi