En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Müjde! Google servisleri geri geldi

Son günlerde Rekabet Kurumu ve Google hakkında çıkan haberler gündeme damga vurdu. Bu gelişmeler konuşulurken, bugün hizmetler geri geldi.

0 63

Bugün bir süreliğine Google ve Google servislerinde problem oldu. Türkiye’den Gmail, YouTube, Google Drive, Google Fotoğraflar, Play Store, Play Kitaplar ve Play Müzik gibi birçok servise erişimde sıkıntı yaşandı. Şu anda söz konusu sorun düzelmiş görünüyor. Servislere ulaşılabiliyor.

DownDetector sitesine göre Google ve Google servislerinde olan bu sorun Türkiye’ye özel değil. Google’a Avrupa genelinde erişim sıkıntısı yaşanmış durumda. Google servislerinin çökmesi hakkında gönderilen raporlar Avrupa’daki birçok ülkede servislere erişimde problem olduğunu gösteriyor.

RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Google’a erişimde yaşanan sorunla ilgili olarak Twitter’da açıklama yaptı.

Sayan’ın açıklaması şu şekilde:

Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri İlanlarına Ulaşmak için Oyunalsat.Net Sitemizi Ziyaret Edin!

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi