En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

NBA 2K17’nın Kapağına Sürpriz Oyuncu

0 262

2K Sports’un en sevilen oyunu NBA serisinin yeni sürümü olan NBA 2K17’nin kapak oyuncusu olarak oyunseverlerin hiç beklemediği bir isim seçildi.

paul-george-pg-indiana-pacers-nba-2k16-nba2k-2kgames-2k17-nbalive-blog-oyunalsatblog-oyunalsat-oyunalsatnet-oyunalsat.net

Yaklaşık 4 seneyi aşkın bir süredir basketbol severlerin çoğu tarafından büyük beğeni toplayan NBA 2K serisinin 2016 kapağında James Harden, Steve Curry ve Anthony Davis’i koyarak adeta gövde gösterisi yapılarak “Bu piyasanın kralı biziz” mesajını EA Sports Kanada’ya yollamışlardı. Bildiğiniz üzere EA Games ve EA Sports’un çıkardığı neredeyse bütün oyunların alternatifini üreten bir firma 2K Games.

Basketbol severlerin NBA Live serisinin kendini geliştirememesinden yakındığı dönemde çıkarttığı oyun ile piyasayı o günden bugüne domine den 2K Games’in merakla beklenen kapak basketbolcusu belli oldu. Oyunseverlerin geçen seneki 3’lüden sonra beklentileri çok çok yükseklere koynuşlardı özellikle Oklahama City’nin NBA Finals’da yer alması ve Curry’nin geçen seneki kapakta yer alması okları iyiden iyiye Oklahama’ya döndürmüştü. 

Fakat 2K her zamanki gibi bekleneni yapmadı ve hepimizi ters köşeye yatırdı. 2K,Çarşamba günü yaptığı açıklamada Indiana Pacers All-Star şutörü Paul George’un NBA 2K17‘nin kapak yıldızı olacağını twitter adresinden paylaştı. Ayrıca her sene olduğu gibi oyunun ekstra özellikler ve modlar içeren Legend versiyonu için’de 2016’da Michael Jordan seçilmişti . NBA tarihinin en büyük 5 yıldızından biri olan ve bu sene emekliye ayrılan Kobe Bryant ise NBA 2K17 Legend Edition’ın kapağında yer alacağı zaten biliniyordu.

Oyunun ön görülen satış tarihi Eylül ayı olarak gözüküyor fakat Legend Edition tabii ki de standart versiyondan en az bir ay sonra piyasaya sürülecektir.

Kapak fotoğrafı açıklandıktan sonra sosyal medya yansımaları da şu şekilde oldu.

Mini Yorum: NBA fanlarının Paul George’yi öğrendiklerinde çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını sanmıyorum fakat yine de 2K16’da 3 farklı basketbolcu ve Michael Jordan’ın olması özellikle oyunun ana menüsünde ayrı bir haz veriyordu. Bu sene sadece Paul George’yi kapağa koyarak İndiana Pacers taraftarlarının gönlünün kazanılmaya çalışıldığı aşikar.

 

 

I dreamed of this one! #2k17

Paul George (@ygtrece) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi