En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

NBA 2K19’dan Yeni Oyun İçi Görsel Geldi! – LeBron’un Reytingi

Hayal kırıklığı olarak nitelendirilebilecek bir yayından sonra oyuncular 2K’e ziyadesiyle sinirliydi. Bu siniri geçirmeye yetecek kadar önemli bir şey olmasa da, bir oyun içi görsel daha paylaşıldı ve LeBron James’in oyun içindeki ilk reytingi açıklandı.

0 764

Yayında bütün oyuncular oyun içi oynanış videosu, trailer gibi şeyler beklerken tek açıklanan şey oyunun kapak yıldızıydı ve kendisinin bulunduğu bir oyun içi görüntü paylaşmışlardı. Fakat son zamanlarda Lakers’a transfer olan LeBron James’in oyun içindeki genel reytingiyle beraber bir fotoğraf paylaşılması oyuncuları biraz da olsa yatıştırdı. Fotoğraf, Twitter’dan 2K’in resmi hesabı aracılığıyla paylaşıldı.

Bilindiği üzere NBA 2K oyunları, son yıllarda NBA Live serisinin hegemonyasını alt üst ederek piyasada adından söz ettirmeyi başarmıştı.

Kral’a yakışan bir reyting ?! 20.yıl özel kapağımızın yıldızı LeBron James’i 98 overall ile başlatıyoruz. Düşünceleriniz neler?

98 overall isabetli olmakla beraber, fotoğrafta şahsen dikkatimi çeken şey, LeBron’un isminin yazındaki “Team 2K” ibaresi. Böyle bir takımlara ayrılma durumu, 2K19’da yeni gelecek olan bir sistemin habercisi olabilir. Ayrıca LeBron’un sakallarının 2K18’e göre daha gür ve gerçekçi olması da dikkatlerden kaçmadı.

Konuyla ilgili düşüncelerinizi belirtmeyi yorumlarda belirtmeyi unutmayın, hepinize iyi oyunlar.

Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri İlanlarına Ulaşmak için Oyunalsat.Net Sitemizi Ziyaret Edin!

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi