En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

NBA Live 19 ön sipariş zamanı! Fiyatı el yakıyor!

EA Sports tarafından geliştirilen duayen oyun NBA Live 19 ön sipariş fiyatları belli oldu. Yapımcı stüdyo oyunu PS Store ve Xbox Live Store üzerinden ön siparişe sundu. İşte detaylar.

0 465

NBA Live 19 Ön Sipariş

Oyun fiyatlarının son dönemde önemli ölçüde yükseldiği reddedilemez bir gerçek haline geldi. Artık yeni çıkan oyunların ön sipariş fiyatları bile maalesef en aşağı 350TL civarlarında oluyor. Oysa ki çok değil, geçtiğimiz yıl oyunların çıkış fiyatları 250TL seviyelerindeydi. Şimdilerde ise 400TL’nin üzerinde fiyata sahip standart versiyon oyunlar mevcut.

Bazı firmalar ise yeni oyunları için standart bir fiyat düzeyi belirlemiş durumda. Electronic Arts da bu firmalardan biri. Yeni dönemde EA logosu ile satışa sunulacak olan yapımların ön sipariş fiyatı şu aralar 359TL seviyesinde sabitlenmiş durumda. Nitekim NBA Live 19 da bu oyunlardan biri.

NBA Live 19, ön sipariş fiyatıyla keyif kaçırıyor

EA Sports kısa süre önce duyurduğu NBA Live serisinin yeni oyununu geçtiğimiz gün PS Store ve Xbox Live Store üzerinden ön siparişe sundu. NBA Live 19’un PS Store fiyatı 359TL olarak, Xbox Store fiyatı ise 358.50TL olarak belirlenmiş durumda. Ayrıca EA Access üyesi olanlar oyunun Xbox versiyonunu 322.65TL’den satın alabilecekler.

Oyunalsat.net üzerinden verilmiş NBA Live 19 İlanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Mini Yorum:
Basketbol oyunu severlerin favorisi NBA2K serisi olduğu bir gerçek. Bu yüzden NBA Live 19 almak isteyenlerin aceleci davranmadan fiyatının usul usul düşmesini ya da kampanya dönemini beklemelerini tavsiye ederiz. Zira 2K Games‘in yapacağı NBA2K19 oyununda her indirim, NBA Live 19 fiyatının bir hayali düşmesi anlamına gelecektir.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi