En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

Neden Oyunalsat.net kullanmalıyım?

Ucuz teknolojinin yeni adresi artık Oyunalsat.net! Biz de herkesin aklındaki o ” Neden Oyunalsat.net kullanmalıyım? ” sorusuna yanıt verdik. Gelin birlikte bakalım!

1 5.488

Her geçen gün artan oyun ilanı siteleri sizlere tam olarak aradığınızı verememektedir. Biz de bu yüzden kullanıcıların arzu ve talepleri doğrultusunda Yeni Nesil Ücretsiz İlan Platformu Oyunalsat.net ile karşınızdayız. Peki diyorsunuz ki -İyi dedin hoş dedin ama Neden Oyunalsat.net kullanmalıyım? ” sorunuzun cevabını madde madde listeledik.

Neden Oyunalsat.net kullanmalıyım?

1 Kaybolmayı Unutun

Burada yüzlerce kategoriden, binlerce ilan yok. Yalnızca oyun ilanı var!

2 Kolay Üyelik

Facebook, Twitter, Google sosyal medya hesabınızı kullanabilir ya da e-posta adresiniz ile yalnızca 1.5 dakikada üye olarak, üyelik bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz.

3 Hızlı İlan Onayı

Aç bir ekip siz ilanınızı hazırlayıp onaya yollamanızın ardından, ilanı yayına almak için birbiriyle yarışıyor.

4 Hızlı İletişim

İlan sahibiyle iletişiminiz için e-postanızı, telefonunuzu, whatsappınızı kullanıyorsunuz. Sürekli siteye gelerek mesajlaşma devri bitti!

5 Mikrofon Sizde

Basit ve kolay bir şekilde oyun almak, oyun satmak için kurulmuş sistemimizde, arzu ettiğiniz her şeyi bizimle paylaşabiliyor ve yanıt alabiliyorsunuz.

6 Spam Yok, Gerçek İlan Var!

Spam Yok, Gerçek İlan Var!

Piyasayı ele geçiren sitelerin çoğu paralı mağaza üyelikleri ve vitrin / listeleme seçenekleri ile kullanıcılara hizmet ettiğiniz sanırken, bir yandan da aslında onları elinden kaçırıyor. Gelişmiş spam önleme motoru ve Oyunalsat yöneticileri her zaman iş başında! Bu yüzden parolamız “Spam Yok, Gerçek İlan Var!

7 Önce Denemeyi Sevenler Buraya

Oyunalsat’ın sunduğu Premium üyelik paketini satın almadan önce denemek isteyenler için 1 aylık deneme üyeliği paketi ayrıcalıklı olmanın keyfini, sonuna kadar yaşamanızı sağlayacak.

Üyelik paketleri ve karşılaştırma tablosu için buraya tıklayın.

8 Yenilik Mi? Buyurun biziz!

Teknoloji severlerin ihtiyaçlarını karşılamanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden her gün forumları, tartışmaları ve sosyal medya hesaplarını takip ederek kullanıcılarımız için geliştirebileceğimiz her yeni özelliği iş listemize alıyoruz. Yanında “BETA” yazan tüm bölümler, bilin ki test kullanıcılarımız tarafından sıkı bir şekilde irdeleniyor ve yakın zamanda tam anlamıyla hizmete açılacaktır.

9 Ben Saksı Değilim!

“Herkes benim yazılarımı okuyacak, sadece benim!” diyorsanız bunu da kabul ediyor ve Oyunalsat.net Blog için tüm yazılarınızı heyecanla bekliyoruz.

Görseller GIPHY sitesinden alınmıştır.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

1 yorum
  1. Admin diyor

    Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi