En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Need For Speed Payback oynanış videosu

Gamescom 2017 katılımcılarından EA, Need For Speed Payback oyunu için bir video yayınladı. Bakalım 4K 60 FPS oynanış videosu nasıl olmuş.

0 223

Nvidia GeForce, EA’in yeni oyunu Need For Speed Payback’e ait yeni bir oynanış videosunu YouTube kanalında yayınladı. Gamescom 2017 esnasında, Nvidia ekran kartının kullanıldığı bir PC’den kaydedilen görüntüler, izleyenleri hem sevindirebilir hem de üzebilir. Üzebilir diyoruz, çünkü böyle bir oyunu 4K 60 FPS seviyesinde oynayabilmek için gerçekten güçlü bir PC sistemine ihtiyacınız var.

Need For Speed Payback, DICE’ın hazırladığı Frostbite 3 oyun motoruyla geliştiriliyor. Oyun, açık dünya olarak tasarlanıyor ve dolayısıyla geniş bir haritaya, bu haritada da birçok göreve ve karaktere sahip. Dinamik olarak yağış sistemi, gece – gündüz döngüsü de Payback’te olacak. Tahmin edeceğiniz üzere oyunun ana hatları “bir aksiyon filmini” andırır şekilde hazırlanıyor.

Oyun, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 10 Kasım’da satışa sunulacak.

Need For Speed Payback oynanış videosu

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi