En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Origin Access ve EA Access abonelik fiyatı 1 euro oldu

Electronic Arts (EA), PC ve oyun konsolu sahiplerine sürpriz bir teklif yaptı. Buna göre EA Access abonelik fiyatı yenilendi, detaylar haberimizde.

0 194

EA, oyun abonelik servisleri olan Origin Access Basic ile birlikte EA Access‘te önemli bir kampanya başlattı. 29 Haziran tarihine kadar sürmesi beklenen kampanya çerçevesinde abonelik fiyatları 1 euroya kadar düştü.

EA Access Abonelik Fiyatı

Düzenlenen yeni kampanya çerçevesinde herkesi şoke eden fiyatlar ile birlikte EA Access abonelik fiyatı güncellendi. Buna göre Origin Access Basic erişimi 3.99 eurodan 0.99 euroya, EA Access PS4 25 TL’den 8 TL’ye, EA Access Xbox One ise 12 TL’den 7.99 TL’ye indi.

Pek çok iyi oyunun da yer aldığı bu oyun servislerinde EA, ilk kez büyük bir indirim yapmış oldu. Bir ay süresince geçerli olacak olan indirim kampanyası, 1 ayın sona ermesiyle birlikte eski fiyatlara geri dönülecek.

Origin Access Basic aboneliği olanlar Battle Field V başta olmak üzere FIFA 20, Titanfall 2, Dragon Age: Inquisition, Star Wars Battlefront 2, Dead Space serisi ve Mass Effect serisi gibi oyunlara da ücretsiz erişebiliyor.

EA Access Hakkında

EA Access, Electronic Arts tarafından Microsoft Xbox One ve Sony PlayStation 4 platformları için abonelik tabanlı bir video oyun hizmetidir ve Electronic Arts tarafından yayınlanan belirli oyunlara ek teşviklerle erişim sunar. Benzer bir hizmet olan Origin Access, Microsoft Windows PC’ler için kullanılabilir.

Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri İlanlarına Ulaşmak için Oyunalsat.Net Sitemizi Ziyaret Edin!

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi