En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Overwatch, Xbox One X’te 4K oluyor

Blizzard’taki Overwatch geliştirici takımı, Overwatch 4K çözünürlük için hız kesmeden çalışıyor.

0 239

Son dönemin en popüler online shooter oyunlarından Overwatch, Microsoft’un yeni nesil konsolu Xbox One X platformunda iddialı bir konuma gelmek için harekete geçiyor. IGN’de yer alan bilgilere göre Blizzard, şu an Overwatch 4K çözünürlük için çalışıyor. Tabii bu arada oyunu 4K’ya güncellerken kullanıcı arayüzünü ve oyunun yapısını bozmamaya da özen gösteriyor. Yetkililer, 4K güncellemeye dair daha fazla detayı önümüzdeki günlerde açıklayacak. Henüz net bir tarih belirtilmemiş.

Bu oyun, Diablo ve Warcraft gibi serileri hazırlayan Blizzard’ın en yeni oyunu. Hızlı bir oynanış yapısı ve farklı özelliklere sahip birçok karakteri var. Tabii hem kısa aralıklarla güncellemeler yayınlanıyor hem de yeni karakterler duyuruluyor.

Xbox One X ise, Microsoft’un “Dünyanın en güçlü oyun konsolu” olarak lanse ettiği en güncel oyun ve eğlence cihazı. Call of Duty: WW2, Forza ve Assassins Creed Origins gibi oyunlar başta olmak üzere birçok oyunun bu platformda 4K çözünürlükte oynanması mümkün.

Overwatch oyunu nedir?

Overwatch, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. 7 Kasım 2014 tarihinde duyurulmuş ve dünya çapında 24 Mayıs 2016 tarihinde çıkış yapmıştır.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi