En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Oyunalsat.net Geliyor…

Türkiye’nin Kullanımı En Kolay ve Ücretsiz Oyun İlanı Sitesi Olmak İsteyen Oyunalsat.net yayın hayatına başladı!

4 527

Son yıllarda geliştirilen teknolojiler ve çevrim içi oyun seçenekleri sayesinde korsan oyunlar kullanıcılar tarafından tercih edilmemeye başlandı. Bunun akabinde özellikle oyunların Türkiye’deki fiyatlarının, yurt dışı fiyatları karşısında neredeyse 3-4 kat daha pahalı olmasından dolayı kullanıcılar takas ve ikinci el oyun alım satımlarını hızlandırdılar.

İnternetin fenomen ilan-alım/satım sitelerinin de arama seçenekleri kullanıcıları tatmin edememektedir. ‘in vizyonu da karma karışık al-sat siteleri yerine sadece konsol ve bilgisayar oyunları üzerine açılmış lider ilan sitesi olmaktadır.

Misyon olarak kendimize sadece oyun ilanlarının olduğu, kullanıcıların sadece bir kaç filtre kullanarak arzu ettiği oyunu bulabilmesi, zaman zaman oyun kiralayabilmesi ve aradığı oyun için ilan vererek, arzu ettiği oyuna ulaşabileceği kişiyi bulmasıdır.

Oyunalsat.net yayın hayatına çok kısa bir süre içerisinde tüm güncellemelerini tamamlayarak çıkacak ve ziyaretçilerinin bir daha başka sitelere ihtiyaç duymadan takip edecekleri bir platform haline gelecektir.

Saygılarımızla,

Oyunalsat.net

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

4 Yorum
 1. mosheu diyor

  Tebrikler! Heyecanla bekliyoruz…

 2. Fenerli diyor

  İnşallah beklediğimiz gibi bir site çıkar…

 3. TRGamer diyor

  Hayırlı olsun…

 4. Emre Efe diyor

  Değişik bir site konsepti olmuş, bakalım nasıl ilerleyeceksiniz.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi