En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

PES 2016 Online Divisions | PES 2016 myClub incelemesi

Konami geçtiğimiz dönemlerde yaptığı açıklama ile Pro Evolution Soccer 2016’nın Free to Play versiyonunu duyurmuştu. Daha önce PS Store’da da yayınlanan oyunun Steam sürümü an itibari ile çıkış yaptı. Karşınızda PES 2016 My Club incelemesi.

0 1.379

Konami geçtiğimiz dönemlerde yaptığı açıklama ile Pro Evolution Soccer 2016’nın Free to Play versiyonunu duyurmuştu. Daha önce PS Store’da da yayınlanan oyunun Steam sürümü an itibari ile çıkış yaptı.

Karşınızda PES 2016 My Club incelemesi

Tamemen bedava olarak oynayabileceğiniz PES 2016 My Club, dostluk maçı ile birlikte aralarında Bayern Munich, Juventus, AS Roma, Brezilya ve Fransa takımları dahil olmak üzere 7 takım barındırıyor. Antreman moduna da erişebileceğiniz oyunun bu sürümü, PES 2016’nın online ve offline modlarında daha önce kazandığınız deneyim puanlarını da destekliyor. Öncelikle oyunun videosuna aşağıdan bir göz atalım, pes 2016 my club incelemesi.

Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri İlanlarına Ulaşmak için Oyunalsat.Net Sitemizi Ziyaret Edin!
70%
Beğendik
  • Grafik
  • Oynanabilirlik
  • Hikaye
  • Ek İçerikler

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi