En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

PlayerUnknown’s Battlegrounds’tan Xbox One X sahiplerine müjde!

Xbox One X’te yüzlerce kişi aynı anda PlayerUnknown’s Battlegrounds’ta kapışabilecek ve performans düşüşü de olmayacak.

0 320

Şimdiden tüm zamanların en çok oynanan oyunları arasına adını yazdıran PlayerUnknown’s Battlegrounds, yakında Microsoft’un “Dünyanın en güçlü oyun konsolu” olarak lanse ettiği Xbox One X platformu için de raflarda olacak. Şu an PC’de (Steam) fırtınalar estiren yapım, bu yılın sonunda doğru Xbox One ve One X’te olacak ve bir süreliğine başka bir konsola gelmeyecek. Yani PlayStation 4 Pro sahiplerinin biraz daha beklemesi gerekecek.

Peki nedir yeni müjde? Daha önce gelen bilgilerde, oyunun Xbox One X’te 100 kişi aynı anda oynuyor olsa bile 30-40 FPS civarında bir performansla çalıştığı belirtilmişti. Yapımcılar, geçtiğimiz günlerde Games TM dergisine yeni bir röportaj verdi ve performans artışlarından söz etti.

Buna göre oyun, full kapasite olarak Xbox One X’te 60 FPS değerde çok performanslı çalışabiliyor. Xbox One sahipleri de üzülmesin bu arada. One’da da oyunun 30-40 FPS civarı bir performansta çalıştığı ve hala oyunun daha iyi performans verebilmesi için üzerine geliştirmelerin yapıldığı bildiriliyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’tan Xbox One X sahiplerine müjde

PlayerUnknown’s Battlegrounds mobil yolda. Ayrıca oyuna yeni çöl haritası da 7 Aralık’ta geliyor

Oyun dünyasının önemli isimlerinden Geoff Keighley, Twitter hesabından bir bilgi paylaştı ve oyuna yeni dahil edilecek çöl haritasına dair ilk oynanış videosunun 7 Aralık’ta, The Game Awards etkinliğinde ilk kez yayınlanacağını duyurdu.

Bildiğiniz üzere yapımın bir de mobil sürümü hazırlanıyor, fakat bunun Çin’e özel olması bekleniyor.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi