En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

PlayStation 5 için çıkacak oyunlar

Sony’nin yeni nesil konsolu PlayStation 5, 2020’nin sonunda raflardaki yerini almış olacak. Peki bu konsolun çıkış oyunları hangileri olacak? İşte konu hakkındaki detaylar.

0 74

Malum, artık bu neslin yavaş yavaş sonuna yaklaşıyoruz. 2013 yılında çıkan PlayStation 4 ve Xbox One’ın miadını doldurduğunu söylemek, sanırım pek de yanlış olmayacaktır. Artık hem oyun geliştiricileri, hem de oyuncular yeni nesil grafiklere sahip, yeni nesil konsollarla tanışmak istiyor.

Eğer büyük bir aksilik çıkmazsa, hem Microsoft, hem de Sony yeni nesil konsollarını önümüzdeki yılın ortalarında tanıtacaklar.

Genel kanı hem Microsoft’un, hem de Sony’nin yeni konsollarını Haziran ayında düzenlenecek olan E3 etkinliğinde tanıtacağı yönünde. Bu konsolların satışa sunulması ise muhtemelen yıl sonunu bulacaktır.

PlayStation 5 ile ilgili merak edilen detaylardan birisi de konsolun çıkışında hangi oyunlarla birlikte geleceği. Malum, her konsol çıkışına özel bazı oyunlarla satışa sunuluyor. Bu doğrultuda PS5’in de bazı çıkış oyunlarıyla geleceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Bu yazımızda PlayStation 5’in çıkışına eşlik edebilecek bazı yapımlardan bahsedeceğiz. Elbette bu yapımlar kesin çıkacak diye bir kaide yok. Bizler sadece bir tahmin üzerinden, satışa sunulabilecek oyunlardan söz edeceğiz.

PlayStation 5 için çıkacak oyunlar listesi

Assassin’s Creed: Kingdom – Yeni Assasin’s Creed oyunu bu sever Viking dönemini konu alacak. Oyun sitesi Kotaku‘ya göre oyun 2020’nin sonlarına doğru piyasaya çıkacak.

Call of Duty: Black Ops 5 – FPS oyununun yenisinin Ekim 2020’de yeni Xbox ve Xbox 2 için çıkacağı söyleniyor. Soğuk savaş dönemini konu alması beklenen yeni oyun, oyun yapımcısı Treyarch tarafından da onaylanmış gibi gözüküyor.

Cyberpunk 2077 – E3 2019 oyun fuarında RPG severleri memnun edecek bir haber olarak karşımıza çıkan Cyberpunk 2077 oyunu, Kaliforniya’da geçen bir distopya olacak gibi gözüküyor. 2020’nin Nisan ayı civarında yeni nesil oyun konsolları için gelmesi bekleniyor.

Death Stranding

The Elder Scrolls VI

Ghost of Tsushima

God of War 2

Grand Theft Auto 6

Horizon Zero Dawn 2

The Lord of The Rings: Gollum

Sniper Elite 5

Spider-Man 2

Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri İlanlarına Ulaşmak için Oyunalsat.Net Sitemizi Ziyaret Edin!

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi