En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

PlayStation 5 logosu ortaya çıktı!

Merakla beklenen Sony PlayStation 5 logosu ortaya çıktı! Gelin Sony’nin yeni amiral gemisinin logosuna hep birlikte bakalım.

0 136

PlayStation’ın başkanı ve CEO’su Jim Ryan, sahne aldığı CES 2020’de uzun süredir merakla beklenen PlayStation 5 logosunu tanıttı. Sözleri esnasında Ryan firmanın bazı mihenk taşlarını gösterirken, eski logoların kronolojisini ve PlayStation 4 sonrası oyun konsollarının gelecek dönemde yakalamaya çalıştıkları ivmelerden bahsetti. Oyuncular tarafından 2020’nin yaz aylarında çıkması hayal edilen PlayStation 5 logosu aşağıdaki gibi oldu.

Eğer sizler de bizim gibi teknolojiyi takip etmeyi sevenlerdenseniz, bu logonun PlayStation 3 ve PlayStation 4 logosunun devamı niteliğinde olduğunu kolaylıkla anlarsınız. Temel olarak PlayStation’ın kısaltması olan PS ve konsol numarası olan 5 logoda yer almış. Klasik Sony’nin gelişim ve evrim çizgisinden ayrılmadığının bir göstergesi olarak bu logoyu düşünebiliriz.

Ryan yakın zamanda konsol ile ilgili bilgilerin paylaşılacağını ve oyun severlerin meraklarının giderileceğinin de altını çizerek, satış rakamları ile sunumunu tamamladı.

Sizler PlayStation 5 logosu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce farklı bir çizgi ve tasarım olsa daha mı iyi olurdu? Yoksa bu logoyu beğendiniz mi?

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi