En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Playstation NEO, PS4’ün Ömrünü Kısaltmayacak

0 227

Adım adım Playstation Neo’ya yaklaşırken, PS 4 kullanıcılarını rahatlatan haber Sony’nin patronundan geldi.

sony-playstation-neo-ps-4-un-omrunu-kisaltmayacak

Sony’nin gelmiş geçmiş en güçlü konsolu Playstation NEO için çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, PS 4 kullanıcılarının son zamanlar sürekli tartışığı bir sorun ortaya çıktı “PS Neo çıktıktan sonra PS 4‘e ne olacak?”. İşte bu soruya Sony’nin üst düzey yetkililerinden Shuhei Yoshida‘nın verdiği cevap. 

“Well no, PS4 is PS4, you know the new high-end PS4 is still PS4, so you know the lifecycle is not going to be shorter,” Yoshida said in an interview withGameswelt.TV (via NeoGAF).

Yoshida, PS Neo’nuın verdiği cevap böyle bir durumunda söz konusu olmadığı ve her şeyin planlanan takvim dahilinde olacağını belirtti. Ayrıca Sony ve Microsoft gibi firmaların konsol dönüşümlerini yani yeni konsol çıkarma tarihlerini ne kadar aza indirirlerse, bu işten o kadar zararlı çıkacaklarını da belirtti. Bilindiği üzere özellikle ABD’li Apple gibi firmalar yeni model çıkartma aralıklarını 2 seneye, geliştirilmiş ara modellerin çıkış tarihini de 1 seneye indirmişti.

 

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi