En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

PlayStation’a Özel Oyunları Artık PC ‘de Oynayabileceksiniz!

Uncharted, God of War, The Last of Us ve Horizon Dawn artık PlayStation Now ile PS oyunları PC ‘de oynayabilecek.

0 301

 

Dünyanın en fazla satılan oyun konsolu denilince akla gelen ilk isim PlayStation 4 bunu sadece donanımsal özellikleriyle sağlamıyor. PS4’e özel olarak hazırlanan ve bizim “Amiral Gemisi” diye tabir ettiğimiz oyunlar da bu ilginin artmasına katkı sağladığı gibi Xbox ile arasında bir seçim kriteri oluşturuyordu. Şimdi ise PlayStation Now sayesinde PS4 konsoluna özel hazırlanan ve büyük ilgi gören birçok oyunu masaüstü bilgisayarınızda oynama şansınızın olacağı konuşuluyor.

PlayStation son zamanlarda oldukça olumlu gelişmelerle gündeme geliyor. Bu oyun konsolu açıklanan satış rakamlarının yanı sıra PlayStation VR’ın başarısı ve PlayStation 4 Pro’ya özel boost mode ile adından söz ettirmişti. Bu anlamda PlayStation Now‘un kapsama alanını iyice genişleteceği de ortaya çıkmış oldu. Bu heyecan uyandıran gelişme Sony tarafından yayınlanan bir blog yazısıyla duyuruldu. Yakın zamanda PlayStation oyun PlayStation Now ile PS Oyunları Artık PC'de oynanabilecek-PS oyunları PC oynanabilecek-PlayStation Now PC Oyunlarıkonsollarında oynanabilen tüm oyunların PS Now’a dahil edileceği müjdelendi. Bu kapsamda PlayStation 4’e özel hazırlanan oyunlar da PlayStation Now’a eklenmiş olacak. Bahsi geçen bu içeriklerin arasında Uncharted 4 ve The Last of Us Remastered gibi oyuncuların favorisi olan oyunlar da yer alıyor.

Şimdilik tüm oyunların ne zaman PlayStation Now‘a ekleneceği bilinmemekle birlikte, birkaç hafta boyunca test sürecinin gerçekleştirileceği dile getiriliyor. Ardından PC kullanıcıları da PlayStation oyunlarının keyfini sürebilecek. Son olarak PlayStation Now kullanmaya başlamadan önce bir haftalık ücretsiz deneme üyeliği ile bu heyecanı deneyimleyebilirsiniz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi