En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

PlayStation Store üzerinde en çok satılan oyunlar!

PlayStation Store üzerinde Aralık ayına ait en çok satılan oyunlar açıklandı. Listenin ilk sırasındaki oyun herkesi şaşırtıyor.

0 75

Sony, her ay olduğu gibi bu ayda da bir önceki aya ait istatistiklerini açıkladı. PlayStation 4 için geliştirilen ve PS Store’da en çok satan oyunlar Aralık ayında büyük farklık gösterdi. Ancak listenin ilk sırasındaki oyun yine değişmeyerek büyük bir şaşkınlık yarattı.

2013 yılında PS3 ve Xbox 360 için geliştirilen daha sonra mevcut nesile ve PC’ye gelen Rockstar Games’in oyunu Grand Theft Auto V, yine PS Store’da en çok satan oyun olma unvanını elinde bulundurdu.

Listenin ikinci sırasında FIFA 20, üçüncü sırasında Call of Duty: Modern Warfare, dördüncü sırasında yeni sezona geçtiğimiz aylarda start veren Tekken 7 ve beşinci sırada ise EA’in kötü şöhretinden kurtulmasını sağlayan Star Wars Jedi: Fallen Order yer aldı.

Star Wars Jedi: Fallen Order’ın gazı ile Star Wars Battlefront II’nin de satışları arttı ve listenin altıncı sırasında yer aldı. Listede Kojima’nın yeni oyunu Death Stranding’in yer almaması oldukça şaşırtıcı oldu diyebiliriz. Death Stranding’in bu listede yer almamasının sebebinin Collector Edition ve kutulu sürümlerinin dijitale göre daha fazla satması olduğunu düşünüyoruz.

Son olarak Netflix’in The Witcher dizisi ile The Witcher 3 Wild Hunt oyununun yeniden hortladığını ve listenin 11. sırasındaki yerini aldığını belirtelim.

PlayStation Store üzerinde en çok satan oyunlar

 1. Grand Theft Auto V
 2. EA Sports FIFA 20
 3. Call of Duty: Modern Warfare
 4. Tekken 7
 5. Star Wars Jedi: Fallen Order
 6. Star Wars Battlefront II
 7. Minecraft: PlayStation 4 Edition
 8. Rocket League
 9. Need for Speed Heat
 10. EA Sports UFC 3
 11. The Witcher 3 Wild Hunt
 12. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
 13. Red Dead Redemption 2
 14. The Forest
 15. The Sims 4
 16. Resident Evil 2 Remake
 17. NBA 2K20
 18. Marvel’s Spider-Man
 19. GT Sport
 20. Need for Speed
Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri İlanlarına Ulaşmak için Oyunalsat.Net Sitemizi Ziyaret Edin!

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi