En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

Pokemon GO oyuncularına özel çöpçatanlık servisi: PokeDates

Pokemon GO çılgınlığı çöpçatanlık uygulamalarına da bulaştı. Çığ gibi büyüyen furyadan payını almak isteyen bir yazılım firması PokeDates isimli bir çöpçatanlık uygulaması geliştirdi.

0 222

24-temmuz-2016-2-pokemon-go-copcatanlik-hizmeti-pokedates-poke-dates-pokemon-pokemongo-arkadaslik-pokemon-go-sirlari-oyunalsat-blog-oyunalsat.net-site-pokedatesTinder gibi sürecin internet üzerinden değil, kriterlerinize uyduğu takdirde birebir görüşme şeklinde ilerleyen PokeDates, hayallerinizdeki Ash’i veya Misty’yi bulmanıza yardımcı oluyor. Web sitesine kayıt yaptırdıktan sonra karşı cinste aradığınız özellikleri sıralıyorsunuz ve size uygun bir Pokemon GO oyuncusuyla karşılaşıyorsunuz. Her şey yolunda giderse Pokemon avlamak üzere yollara beraber düşüyorsunuz.

Şimdilik yurtdışında çalışan ve ilki ücretsiz olmak üzere daha sonraki her buluşma sonrası 20 dolar gibi biraz tuhaf bir ücretlendirme sistemine sahip olan uygulama başarılı olursa farklı pazarlara da açılacak.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi