En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

Pokemon Çılgınlığı; Pokemon Go ile Geri Dönüyor!

0 183

Eyvah geri dönüyorlar! Hem de her zamankinden daha fazla cihaza!

8-Temmuz-2016-Pokemon-çılgınlığı-geri-dönüyor-siteKendisini uçamayan bir Pokemon olan Pikaçu zannederek camdan atlayan çocuktan sonra tüm Türk gençlerinin kalbinde burukluk oluşturan seri, Pokemon Go ile yeni nesil gençler için geri geliyor.

Bu oyunun duyurulduğu ilk andan itibaren olacakları tahmin etmiştik, ama bu kadarını değil. Sosyal medya üzerinde #PokemonGO etiketi ile binlerce paylaşım daha şimdiden yapılmaya başlandı. Üstelik oyun henüz sadece Yeni Zelanda ve Avustralya‘da yayınlandı.

Pokemon Go, bulunduğunuz bölgede GPS aracılığıyla Pokemon yakalamaya çalıştığınız ve yakaladığınızı canavarları uygulamanın bulunduğu diğer telefonlara bağlanarak birbiriyle dövüştürmenize, takas etmenize ve iletişim kurmanıza izin veren ücretsiz bir oyun.

Oyun şu anda Yeni Zelanda ve Avustralya’da satışa çıktı ve Temmuz ayının sonuna doğru da dünyanın geri kalanında piyasaya çıkması bekleniyor, Android kullanıyorsanız gerekli APK’ları indirip şimdiden oynamaya da başlayabilirsiniz.

Bakalım bu işin ucu nereye kadar varacak zira şimdiden dağda bayırda Pokemon arayan oyuncular söz konusu.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi