En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

Pokemon GO, 2020 yılında online olarak savaş yapma imkanı sunacak

Milyonları sokağa döküp dünyayı kasıp kavuran Pokemon GO çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor.

0 22

Güncellemeler ile oyuna sürekli yeni özellikler ekleyen oyunun geliştiricisi Niantic bugün sürpriz bir duyuru ile karşımıza çıktı. Niantic cephesinden gelen açıklamaya göre; Pokemon GO Battle League için çevrimiçi savaşlar özelliği eklenecek.

Pokemon GO’daki Battle League oyuncuları Pokemon ile dünyayı keşfetmeye ve keşfetmeye teşvik edecek. Eğitmenlerin Pokemon GO Battle League‘e girmek için yürüyerek yol katetmesi gerekiyor. Daha sonra eğitmenler çevrimiçi eşleştirme sistemiyle dünyanın dört bir yanından rakiplerle savaşabilecek ve ligin saflarında yükselebilecek.

2020 yılında kullanıma sunulacak olan çevrimiçi savaş modu iOS ve Android platformlarına eşzamanlı olarak gelecek. Muhtemelen 2020’nin ilkbahar aylarında kullanıma sunulacak olan bu özellik, oyuna yeni bir soluk kazandıracak gibi görünüyor.

Türkiye App Store ve Play Store’unda hala olmayan oyunu oynamak için ya APK yüklemeniz yada App Store’dan mağaza değiştirmeniz gerekiyor. Umarız en yakın zamanda artık Pokemon GO resmi olarak Türkiye’de kullanıma sunulur.

Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri İlanlarına Ulaşmak için Oyunalsat.Net Sitemizi Ziyaret Edin!

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. AnladımDaha fazla bilgi