En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Pokemon GO bu kez can aldı

0 213

Pokemon GO’yu yürürken oynayın demiştik araba kullanırken değil! Maalsef Pokemon GO bu kez can aldı.

27-ağustos-2016-1-mortal-kombat-xl-beta-pc-oyunalsat-oyunalasat.net-blog-site-pokemon go can aldı-pokemon go bu kez can aldı-Pokemon’un dünyada birçok kazaya neden olduğunu sizlere aktarmıştık. Bu kazalardan bazıları küçük çaplı olsa da bazıları ağır yaralanmalara neden olmuştu. Bu kez anavatanında ölümlü bir kazayla gündeme geldi.

Söylenenlere göre 39 yaşındaki çiftçi Keiji Goo, oyun içerisinde birçok uyarı bulunmasına rağmen otomobil kullanırken Pokemon GO oynamak isteyince kazaya davetiye çıkardı. Önüne çıkan 72 yaşındaki yaşlı adamı fark etmeyen Goo, bu talihsiz adamın ölümüne neden oldu. Kazada ayrıca 60 yaşındaki kadının da ağır yaralandığı belirtiliyor. Sürücü koltuğunda Pokemon GO oynayan sürücülere ceza yağdıran polisler, yine de oyunculara engel olamayacak gibi görünüyor.

Japon polisinin oyunun çıkışından bu yana 700’e yakın ceza kestiği ifade ediliyor. Yaşlı adamın ölümüne neden olan Keiji Goo‘nun ne ceza alacağı henüz bilinmiyor.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi