En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Pokemon GO yeni özelliği ile şaşırtacak!

0 208

Milyonlarca kişiyi yollara düşüren Pokemon GO için, Pokemon yakalamayı kolaylaştıran yeni bir özellik hazırlanıyor. İşte Pokemon Go’nun yeni güncellemesinin detayları!

Yayınlandığı ilk günden bu yana hem çizgi filmi hem de mobil oyunu ile milyonlarca kişi tarafından beğenilen Pokemon GO, bir taraftan insanların eğlenmesini sağlarken diğer taraftan Pokemon kovalarken insanların başına gelen ilginç olaylar ile sıkça gündemi meşgul ediyor. İnsanların başına ilginç olaylar gelmesin diye midir bilinmez yapımcı firma Pokemon GO’ya bir özellik eklenmeye karar verilmiş.

Pokemon GO Yeni Özelliği

Pokemon GO oyuncularının en büyük şikayeti, bir süre sonra Pokemon yakalamanın sinir bozucu, can sıkıcı hale gelerek zorlaşmaya başlaması. Oyunun geliştiricisi Niantic bu konuda insanların şikayetlerini duymuş olacak ki, yeni bir güncelleme için hazırlıklara başladı.

pokemon-go-yeni-ozellik-oyunalsat-oyunalsat-net-blog-pokemon go yeni özelliği ile şaşırtacak-Pokemon GO için Bonus Sistemi!

Niantic tarafından yapılan açıklamaya göre, güncelleme ile birlikte oyuna gelecek olan bonus sistemi sayesinde aldığınız madalyalar belirli miktarda bonus verecek ve bu sayede çok daha hızlı bir şekilde seviye atlayabileceksiniz.

Konuyu biraz daha detaylı anlatmak gerekirse, oyun içerisinde Kindler, Medyum, Gardener gibi Pokemon’ları yakaladığınızda size belirli bir miktarda yakalama bonusu verilecek. Bu sayede, oyun içerisinde seviyenizi eskisine göre çok daha hızlı bir şekilde yükseltebileceksiniz. 

Güncellemenin ne zaman yayınlanacağına dair Niantic tarafından bir açıklama yapılmadı. Ancak, güncelleme detaylarının duyurulduğu için çok fazla beklemeyeceğimizi söyleyebiliriz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi