En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

Pokemon’a dur diyen Chrome eklentisi: Pokemon No!

“Bıktım artık Pokemonunuzdan!” diyenlerdenseniz; sizin gibi düşünenler için geliştirilmiş Google Chrome eklentisi “Pokemon No!”yu yüklemelisiniz.

0 184

Küçüklüğümüzün sevdası Pokemon’un esamesi iki hafta önce aklımızın ucuna bile gelmezken şimdi rüyalarımızda bile Pikachu sayıklar olduk. Ancak bu Pokeball, Pokestop, Gym, Rattata, Zubat, Kubat gibi kelimelerden, şu sıralar internetin bir numaralı gündem maddesi Pokemon Go’dan bıktıysanız sizin için harika bir eklendi mevcut: Pokemon No!

Tüm trendlerde olduğu gibi bir şeyin çok büyük bir “fan” kitlesi varsa diğer yandan o kadar büyük “hater” kitlesi oluşuyor. Pokemon Go için de durum farklı değil. İşte o “hater” kitlesine dahil olan bir kullanıcı, internette Pokemon’a dair ne varsa engelleyen bir eklenti geliştirdi. Chrome mağazasındaki yerini alan Pokemon No isimli eklenti, internet aramalarından Pokemon ilintili her şeyi engelliyor. Çok gerekli bulmamakla beraber eklentiyi Chrome tarayıcınıza buradan indirebilirsiniz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. AnladımDaha fazla bilgi