En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

PS Plus Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

PlayStation Plus sahiplerinin ücretsiz sahip olabilecekleri oyunlar belli oldu. Sony’nin PS Plus Eylül ayı ücretsiz oyunları.

0 244

Sony, PS Plus Eylül ayı ücretsiz oyunlarını açıklandı.

Eylül ayı geldi çattı ve PSN Plus üyelerinin merakla beklediği ayın ücretsiz oyunları belli oldu. Oyuncular uzun zamandır verilen ücretsiz oyunlara tepki gösteriyordu ancak bu ay verilen oyunlar herkesi memnun edeceğe benziyor.

Thatgamecompany’nin oyun dünyasını kasıp kavuran ve birçok oyuna ilham kaynağı olan yapımı Journey, bu ayın en önemli iki oyunundan biri olarak karşımıza çıkıyor. Farklı bir evrende oyuncuların benzersiz bir deneyim yaşamasını sağlayan oyunda diğer oyuncularla da etkileşimde bulunulabiliyor. Bu çevrimiçi deneyim başarılı grafikler ve akılda kalıcı müziklerle birleşince oyuncuları keyifli saatler bekliyor.

Verilen bir diğer oyun ise yine adından çokça söz ettiren Lords of the Fallen. Harkyn olarak oynadığımız oyunda insan ve tanrılar arasındaki savaşı sona erdirmek için 3 farklı karakter sınıfından birini seçiyor ve uzun bir maceraya atılıyoruz. Geliştirilmiş bir savaş sistemini bünyesinde barındıran oyunda yapılan her seçim oyunun gidişatını etkiliyor. Bu iki oyunun da içerisinde olduğu PSN Plus Eylül ayı ücretsiz oyunlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

  • Lords of the Fallen, PS4
  • Journey, PS4, PS3
  • Prince of Persia: The Forgotten Sands, PS3
  • Datura, PS3
  • Badland, PS Vita, PS4, PS3
  • Amnesia: Memories, PS Vita

 

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi