En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

PS Store indirim rüzgarı devam ediyor!

Yazın bitmesine sayılı günler kala Sony, PS Store indirim kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. İşte konu hakkındaki detaylar.

0 196

Oyun dünyası için yaz mevsimi durağan geçse de indirim kampanyaları sayesinde bu açığın bir nebze de olsa kapandığını söyleyebiliriz. Oyun sektörünü az çok yakından takip edenlerin de bileceği üzere, genel itibari ile yeni yapımlar Sonbahar ve Kış aylarında raflardaki yerini alıyor. Yaz mevsiminde ise AAA kalitesinde sınıflandırabileceğimiz yeni bir oyun göremiyoruz. Fakat sorun değil. Zira önceki aylarda satışa sunulmuş olan üst seviye oyunlar, Yaz aylarında büyük indirimler alıyor. Steam, PS Store ve Xbox Live Gold kullanıcıları bu indirimlerden sonuna kadar yararlanabiliyorlar.

Hatırlanacağı üzere bu seneki ilk indirim haberi Steam’den gelmişti. Steam’in ardından Xbox Live’da benzer bir indirim kuşağı start almıştı. Son sözü Sony söyledi derken, Japon oyun devi geçtiğimiz gün yeni bir indirim kuşağının daha startını verdi.

PS Store indirim kampanyası dahilinde birçok hit yapım 50 TL – 60 TL aralığında satılmaya başlandı. PS Store indirim kampanyasında ucuzlayan bazı hit oyunlara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Street Fighter 5 – 59 TL
Middle Earth Shadow of Mordor – 39 TL
MGS 5: The Phantom Pain – 36 TL
Alien Isolation : 36 TL
Metro Redux : 21 TL
Deus Ex: Mankind Divided : 39 TL
Wolfeinstein The New Order : 15 TL

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. AnladımDaha fazla bilgi