En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

PS5 ile Birlikte ‘PS Plus Premium’ Adında Yeni Bir Üyelik Getirilecek

Birçok PlayStation tutkunu PS5’in çıkışını dört gözle bekliyor. Peki Sony, yakında çıkacak olan PS5 ile PlayStation Plus üyelik sistemine bir yenilik getirecek mi?

0 161

Sony PS5’in çıkışıyla birlikte PlayStation Plus Premium adlı yeni bir üyelik hizmeti getireceği iyiden iyiye konuşulmaya başlandı. Kaynağı SegmentNext adlı blog sitesine dayanan bu söylentiler, adını vermek istemeyen Avrupalı bir oyun geliştiricisinden duyulmuş. Bu anonim oyun geliştiricisinin söylemlerine göre Sony, PS5’in çıkışıyla beraber PS Plus Premium adlı yeni bir üyelik hizmeti getirmeyi planlıyor. Bu yeni üyelik sistemine geçen oyuncular, özel sunucular oluşturabilme ayrıcalığına ve çeşitli oyunların standart versiyonlarının yanında beta versiyonlarına da ulaşabilme imkanına sahip olacak.

PlayStation Plus Premium Nasıl Olacak?

PS Plus Premium’un fiyatı ya da üyelik sisteminin PS4 oyuncuları tarafından da kullanılır olup olmayacağı hakkında elimizde henüz bir bilgi bulunmuyor. Verdiğimiz bilgilerin de anonim kaynaktan alındığına ve yalnızca birer söylenti olduğuna dikkat çekmek isteriz. Sony’nin yeni bir üyelik sistemi getirme olasılığı fazlasıyla yüksek olsa da getireceği üyelik sistemi bu söylentilerden çok farklı yeniliklere sahip olabilir.

Sony resmi bir açıklama yapacak olsa bile E3 2019 etkinliğine katılmayacağı kesinleştiği için bu açıklamayı duymak için önümüzde uzun bir yol var gibi gözüküyor. Sony’nin E3 2019 etkinliğine katılmamasıyla beraber önümüzdeki en yakın fırsat 2019 yılının sonlarına doğru düzenlenecek PlayStation Experience olacak.

Kaynak Gamerant

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi