En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

PUBG’de düşman işaretlemek artık mümkün olacak

PUBG son güncellemesi ile oyunun kurallarını değiştirmeye karar vermiş gibi gözüküyor. Çoğu PUBG hayranını üzecek olan yeni güncelleme ile düşmanlarınızı haritayı açmadan direkt işaretleyebileceksiniz. İşte güncellemenin detayları.

0 5.332

PlayerUnknown’s Battlegrounds geçtiğimiz günlerde PC ve Xbox One platformları için güncelleme yayınlandığını duyurmuştu. En başta dinamik hava koşullarının eklendiği bu güncelleme ile PlayerUnknown’s Battlegrounds’ta yaşanan büyük ve küçük çaplı sorunlar da giderilmişti. PlayerUnknown’s Battlegrounds güncellemesi ile bugün ilginç bir yeniliğin daha geldiği ortaya çıktı.

PUBG düşman işaretlemeyi kolaylaştırıyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds güncellemesinde yer alan “Harita işaretlerini haritayı açmadan ALT tuşu ile yerleştirebileceksiniz.” ifadesi bazı oyuncuları kızdıracak gibi görünüyor. Bu özellik sayesinde; örneğin bir düşmanı tespit ettiğinizde, yerini ALT tuşu ile işaretleyip takım arkadaşlarınıza haber verebileceksiniz.

Oyunun tüm yapısını değiştirebilecek olan bu yeniliğe tepkiler sosyal medya üzerinden artacak gibi gözüküyor. Düşman yerini tespit etmenin kolaylaşması oyunun dengelerini değiştirecek gibi görünüyor. Ancak geliştirici firma bu tepkilere rağmen henüz geri adım atmayı düşünmüyor.

Sizce PlayerUnknown’s Battlegrounds bu hamlesinden sonra oyuncu kaybedecek mi?

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi