En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Quake Champions için oynanış videosu yayınlandı

0 238

FPS oyunlarına yön veren ilk oyun Quake Champions geri dönüyor. İlk oynanış oynanış videosu yıllar sonra sizlerle.

8-agustos-2016-1-quake-champions-oynanis-videosu-yayinlandi-oyunalsat-blog-oyunalsat.net-quake champions-quake champions oynanış videosuBir süre önce tanıtılan Quake Champions oyununun ilk oynanış videosu, sevenlerini oldukça heyecanladıracak gibi gözüküyor.

Aksiyonun durmak bilmediği Quake Chamipons oynanış videosunda alıştığımız oynanış şeklinin korunduğunu görmenin mutluluk verici olduğunu söyleyebiliriz. Dört ayrı karakter sınıfının bulunduğu oyunda bu karakter sınıflarının ne gibi farklılıkları olacağını videodan kestirmek pek mümkün olmuyor. Videoda oyunun saf aksiyon olduğu ve tamamen yeteneğe dayandığı vurgusu yapılıyor. Yeteneğin ön plana çıkarılması için yalnızca PC platformuna gelecek olan oyunun beta sürecinin 2017’de başlaması bekleniyor. Dolayısıyla çıkışına uzun bir süre olan oyunun ilk oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi