En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Red Dead Redemption 2 yavaş yavaş ortaya çıkıyor

Rockstar son bir haftadır paylaştığı gizemli görsellerle oyuncuları meraklandırmayı başarmıştı. Kısa bir süre önce duyurulan Red Dead Redemption 2 için ilk tanıtım sonunda paylaşıldı.

0 254

Grand Theft Auto, Max Payne ve L.A. Noire gibi işleriyle tanınan Rockstar şimdiye yeni bir oyunla karşımıza çıkacak. Mayıs 2010‘da piyasaya sürülen Red Dead Redemption‘a devam niteliği taşıyacak. İlk oyun aldığı pozitif yorumlarla büyük ilgi çekmişti. 1911’de John Marston‘un maceralarına şahit olmamızı sağlamıştı. İkinci oyunda da vahşi batı serüveni devam ediyor. Tanıtımda yer alan “Beni dinle. Zamanı geldiğinde koşman ve arkana bakmaman gerek. Bu iş bitti.” sözleri dikkat çekmeyi başarıyor.

Güçlü bir senaryo ve başarılı bir atmosfer sunması beklenen Red Dead Redemption 2, PlayStation 4 veXbox One için duyuruldu. Yeni bir online deneyim sunacak oyunun duyurusunda PC‘ye dair bir bilgi yer almıyor. Ancak tıpkı GTA V gibi Red Dead Redemption 2’nin de PC’ye gelme ihtimali de yok değil.

Red Dead Redemption 2 Videosu

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi