En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Resident Evil 7 Nintendo Switch platformunda!

Beklenmedik bir şekilde Nintendo Switch için Resident Evil 7 oyunu duyuruldu. Ancak Resident Evil 7’nin Switch sürümü sadece internet üzerinden stream yapılarak oynanabilecek.

0 416

Nintendo’nun umut veren konsolu Switch, Wii U’nun aksine 3. parti geliştiricilerden destek almaya devam ediyor. FIFA 18, Wolfenstein 2, Skyrim, Rocket League, L.A Noire ve NBA 2K18 oyunları derken şimdi de Nintendo Switch için Resident Evil 7 duyuruldu.

Resident Evil 7 Nintendo Switch dijital mi fiziki mi?

Ancak Nintendo Switch için Resident Evil 7 oyunu diğer oyunların aksine farklı bir oyun deneyimi. Peki, Resident Evil 7’nin Switch sürümü nasıl olacak? Sadece dijital kopya mı olacak yoksa fiziki sürümü de bulunacak mı?

Resident Evil 7 Cloud Version

Capcom tarafından yapılan açıklamalara göre Switch için Resident Evil 7’nin tam adı Resident Evil 7 Cloud Version olacak. İsminden de anlaşılacağı gibi Resident Evil 7 Cloud Version sadece internet üzerinden oynanabilecek.

Stabil bir internet talep eden Resident Evil 7 Cloud Version‘da; Banned FootageVolume 1 and 2, End of Zoe ve Not a Hero DLC paketleri yer alacak. Oyunu eShop’tan indirdikten sonra 15 dakika boyunca oynayabileceksiniz. 15 dakika sonrasında ise 2.000 Japon yeni ödeyip, bilet alarak 180 gün daha RE7 deneyimi yaşayabileceksiniz.

5GHz Wi-Fi özellikli modem

Şimdilik sadece Japonya için duyurulan Resident Evil 7 Cloud Version, sadece internet üzerinden oynanabilecek. 25 Mbps ve üzeri ayrıca 5 GHz’lik bir Wi-Fi talep eden oyunun Avrupa ve Amerika pazarına henüz gelip gelmeyeceği bilinmiyor.

Nintendo Switch’in donanım olarak bu tip AAA oyunları tam performans ile çalıştıramayacağı için bu tip bir yöntem izleyen Capcom, konsolun geleceği için umut veren bir ilke adım atmış olabilir.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi