En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

Resident Evil: Project Resistance hikaye moduyla birlikte gelecek

Resident Evil serisinin spin-off yapımı Resident Evil Project Resistance hakkında bazı yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Görünen o ki oyunda kısa bir hikaye modu da yer alacak.

0 38

Capcom ve NeoBards Entertainment işbirliğiyle bizlerle buluşan Resident Evil Project Resistance sadece kısa bir süre önce tanıtılmıştı. Spin-off projesi olarak da tanımlayabileceğimiz Project Resistance’da 4 vs 1 şeklinde farklı bir oyun dinamizmi mevcuttu. 4 kişilik bir ekip, tuzaklar ve zombilerle dolu bir bölgeden çıkış yolu arayacaktı. Üstelik bu tuzaklar ve zombiler de başka bir oyuncu tarafından yerleştirilecekti.

Project Resistance yeni hikaye moduyla geliyor

Öncelikli olarak tamamen online dinamikler üzerine şekillendirilmesi düşünülen oyun hakkında geçtiğimiz gün yeni detaylar paylaşıldı. Projenin başındaki isimlerden biri olan Masachika Kawata, oyunda hikaye modunun da bulunacağını açıkladı. Kawata yaptığı açıklamada şu konuklara değindi.

Resident Evil hayranlarının oyunda hikaye modu beklediğinin tamamen farkındayız. Bu bağlamda oyun içerisinde hikaye anlatımına odaklı kısa bir mod da yer alacak”

Bu sözler sonrası Resident Evil Project Resistance’da hikaye modunun geleceği kesinleşti diyebiliriz. Son olarak şunu da hatırlatalım. PC, PS4 ve Xbox One için tanıtılan oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmış değil.

Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri İlanlarına Ulaşmak için Oyunalsat.Net Sitemizi Ziyaret Edin!

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi