En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Samsung Galaxy M41 hakkında ilginç özellik

2020 Galaxy M ailesine yakında birden fazla yeni model dahil olacak. İşte bu modellerden Samsung Galaxy M41 bir ilke imza atacak.

0 181

İnternette dolaşan bilgilere göre orta seviye telefon grubunun önemli temsilcilerinden olacak Samsung Galaxy M41, firmanın “Samsung Display” üretimi olmayan bir OLED ekran / panel kullanan ilk telefonu olarak fark yaratacağa benziyor. Samsung’u bu modelde Çin merkezli China Star Optoelectronics Technology (CSOT) firmasından gelen bir OLED panel kullanacağı aktarılıyor. Bu panelin görüntü kalitesini düşündüğümüzde Samsung Display çözümlerini yakaladığı aktarılıyor. Kısa süre önce Samsung’un 2021 başlarına doğru çıkacak Galaxy S21 ailesinde BOE’nin ürettiği OLED’leri kullanmak istediği ortaya çıkmıştı. Ancak daha sonra bu konu rafa kalkmıştı. Çünkü BOE’nin hazırladığı OLED paneller Samsung’un kalite standartlarını yakalayamadığı belirtilmişti.

Samsung Galaxy M41 öncesinde Samsung Galaxy M31s detaylanmıştı Samsung Galaxy M31s, kısa süre önce ortaya çıkan bilgilere göre gücünü Exynos 9611 işlemciden ve en üstte 6 GB RAM‘den alıyor. Kutusundan doğal olarak Android 10 işletim sistemiyle çıkacak cihaz, 128 GB dahili depolama kapasitesine sahip ve yine çok yüksek ihtimalle 6.000mAh gibi büyük bir pile sahip. Super AMOLED ekran üzerine kurulacağı aktarılan cihaz, bağlantı tarafından USB-C kullanıyor ve sevindirici şekilde 3,5 mm kulaklık girişini de bünyesinde barındırıyor. Henüz tasarımı ortaya çıkmayan ancak diğer Galaxy M’lerden farklı olması beklenmeyen telefon, arkasındaki dörtlü kamera kurulumunun merkezinde 64 megapiksel ISOCELL Bright GW1 sensörü taşıyor deniyor. Bu özellikleri göz önünde bulundurduğumuzda kalite açısından önemli bir alternatif oluşturacağına inanılıyor.

Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri İlanlarına Ulaşmak için Oyunalsat.Net Sitemizi Ziyaret Edin!

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi