En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Samsung Galaxy Note 10 Plus için üç boyutlu tarama dönemi başlıyor!

Samsung Galaxy Note 10 Plus ve Galaxy Note 10 Plus 5G için yayımlanan bir uygulama üzerinden üç boyutlu tarama döneminin başladığı sinyalini verdi.

0 75

Samsung Galaxy Note 10 Plus ve Galaxy Note 10 Plus 5G modellerinin aralarındaki tek fark arka kameralarındaki 12 megapiksel Dual Pixel f/1.5-f/2.4 değişken diyaframlı + 16 megapiksel f/2.2 ultra geniş açı + 12 megapiksel f/2.1 telefoto olmak üzere üçlü kurulum yer almasıydı. Burada aynı zamanda bir ToF sensörü taşıyan telefonlar, bu sensör ile ortamın derinliğini algılayabiliyorlar. Böylelikle normale oranla daha iyi portre modu sunan ve obje ile fonu iyi şekilde ayırabilen cihazlar, bu sensörü başka bir amaç için de kullanabiliyor. Kısa süre önce yayımlanan 3D Scanner uygulaması, kişilerin çevrelerindeki objeleri dijital ortama üç boyutlu olarak aktarabilmesine imkan tanıyor. Link üzerinden direkt indirilebilen uygulama, sadece Note 10 Plus ve 5G versiyonla uyumlu. Ancak yakında yine ToF sensörüne sahip Galaxy S10 5G ve Galaxy A80 modellerine de destek verileceği tahmin ediliyor. Samsung’un 20 – 80 cm arasındaki objeleri tarayın tavsiyesi verdiği uygulama, düzgün sonuç için her açıdan tarama gerektiriyor ve iyi sonuçlar için objenin arkasının açık olması gerekiyor. Bu uygulamanın şimdilik maalesef ki ülkemiz Türkiye’de aktif edilmediğini belirtelim. Ancak çok yakında bize de açılması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 10 Plus çok pahalı bir model

5G’li Galaxy Note 10 altyapı hazır olmadığı için Türkiye’ye henüz gelmesi mümkün gözükmüyor. Normal Plus modeli almak içinse Türkiye’de kullanıcıların tamı tamına 11.299 ₺‘yi gözden çıkarması gerekiyor. Bu gerçekten inanılmaz bir rakam olarak görünüyor. Türkiye pazarında 9.899 ₺‘lik normal Note 10 ile beraber işi çok zor olan telefon, yine Android tarafındaki en iyi seçenekler arasından göze çarpıyor.

Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri İlanlarına Ulaşmak için Oyunalsat.Net Sitemizi Ziyaret Edin!

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi