En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Sezon açıldı! Bakalım Steam Yaz İndirimlerinde Oyunlar Neler?

0 208

Beklenen oldu ve Steam Yaz İndirimi  bugün itibari ile başladı. Gelin listedeki oyunlara birlikte bakalım.

24-haziran-2016-1-steam-yaz-indirimi-oyunlari-oyunalsat-oyunalsat.net-siteOyun severler için yılın en çok beklenen, en tatlı anlarından birisi de indirim zamanlarıdır. Bu dönemlerde hayat hepimiz için “toz pembe” olduğu kadar kredi kartı ekstreleri gelince de hiç birimizi üzmez. Neden mi? Çünkü işi bilen oyun severler indirimleri takip eder ve oyunları %90‘a kadar uygun fiyatlara alırlar. 

Oyunalsat.net olarak sizleri “Kredi kartlarını hazırlayın! Steam indirimi geliyor…konusuyla uyarmıştık ve şimdi de o büyük an geldiiiiii!!!

Aşağıda sizinle indirimdeki oyunların listesini paylaşıyoruz ama unutmayın ki Steam‘in anlık güzellikleri ve saatlik indirimleri olduğu için belirli aralıklarla Steam’e girerek aradığınız oyunun fiyatını kontrol etmeyi de ihmal etmeyin. Şimdi hep beraber bakalım indirimin ilk gününde This War of Mine, Grand Theft Auto V, Assasins’s Creed Syndicate, Stardew Valley, Arma 3, Call of Duty Black Ops 3, Nba 2K16, Darkest Dungeon ve Payday 2 için nasıl kampanyalar var:

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi