En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Şimdi Mafia 3 Zamanı!

Mafia 3’de 1960’lı yılların sonuna doğru, Amerika’da yükselen ırkçılığın en yoğun yaşandığı şehirdeyiz.

0 312

Mafia serisinin yeni oyunu Mafia 3, şüphesiz bu yılın en heyecanla beklenen oyunları arasında yer alıyor. Hanger 13 tarafından geliştirilen ve Take Two tarafından yayımlanacak olan oyun için bekleyiş sürüyor.

Bugüne kadar oyunun tam olarak ne zaman çıkacağı bilinmiyordu. Ancak Take Two bugün yayınladığı yeni fragmanla oyunun çıkış tarihi de kesinleşmiş oldu. Mafia 3, 7 Ekim’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için satışa çıkacak.

One Way Road adını taşıyan bu yeni fragman, oyunun hikayesi hakkında önemli detaylar içeriyor. Fragmandan anlaşıldığı kadarıyla, ana karakterimiz olan Lincoln Gray, İtalyan mafyasının kökünü kazımak için elinden geleni ardına koymayacak.1968 yılında geçen oyun, o dönemin havasını başarıyla yansıtıyor ki bu Hanger 13’ün en büyük amaçlarından biriydi.2015 Ağustos’un ilk günlerinde, fragmanı yayınlanan Mafia 3, hemen ertesi gün sunulan ekran görüntüleri ile de gündemde kalmayı bildi.

Mafia 2’nin sadık oyuncuları, Mafia 3’ün görüntülerini incelediklerinde, oyunun en önemli karakterlerinden Vito’nun yokluğunu hemen fark ettiler. Geliştiricilerin açıklık getirdiği bu konu, Vito’nun tamamen yok olmadığını, oyun sırasında, ara ara karşınıza çıkacağı yönünde. İlki, 2002 yılında, “Mafia: The City of Lost Heaven” ismiyle çıktığı günden beri, oyun içindeki silahlar ve özellikle arabalar ile sadık bir oyuncu kitlesini kendine bağlayan oyun, 2K Games firması tarafından piyasaya sürüldü. Mafia III, sizleri, 1968 yılındaki Vietnam savaşı zamanlarına, Lincoln Clay isimli karakter eşliğinde gitmenizi sağlayacak.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi