En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Splinter Cell oyunu Netflix için Dizi Oluyor

Efsane oyun serisi Splinter Cell Netflix için dizi oluyor. Anime dizisi üzerinde çalışıldığı onaylanan Ubisoft oyunu hakkında detaylar haberimizde.

0 133

Yayıncı şirket böylece The Witcher’la yakaladığı “video oyun” serileri başarısını tekrar etmeyi umuyor.

Video oyuncularının, sevdikleri oyunların dizilerine de yoğun ilgi gösterdiğini fark eden TV/Dizi sektörü ve Netflix gibi yapımcılar, video oyun sektörünün çok tutulan oyunlarının peşine düşmüş görünüyorlar. Splinter Cell dizisi çizgi dizi olarak hazırlanıyor olsa da senaryoyu John Wick filmlerinin senaristi yazacak. Çizgi dizinin başarı sağlaması halinde, öykünün gerçek aktörlerle bir diziye çevrilmesi de mümkün görünüyor.

Splinter Cell oyunu Netflix Platformunda

Netflix’in bu dizi için şimdiden 16 bölümlük sipariş verdiği de hatırlatılıyor. Splinter Cell, eski bir deniz subayı olan Sam Fisher’in ABD’nin güvenlik ajansı (NSA) tarafından bazı gizli görevlere gönderilmek üzere işe alınmasıyla başlıyor. 2002’den beri devam eden 7 oyunluk seri boyunca Sam Fisher, en zor görevlerin üstesinden gelen tek kişilik bir ordu olarak resmedilmişti.

Oyunlarda Sam Fisher karakterini, ünlü Hollywood aktörü Michael Ironside’ın seslendirmesi de, oyunun ilgi çeken bir diğer detayı idi. Peki yeni çizgi dizide yine Michael Ironside’ın sesini mi dinleyeceğiz? Bu henüz net değil ancak Michael Ironside’ın ciddi bir ücret isteyebileceği de biliniyor.

Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri İlanlarına Ulaşmak için Oyunalsat.Net Sitemizi Ziyaret Edin!

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi