En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Steam’in “Lunar New Year” indirimi başladı

0 301

Oyun sevenlerin heyecanla beklediği dönemlerden biri şüphesiz Steam indirimleri. Yazın, kışın veya yeni yıl vesilesiyle gelen indirimler için son bahanemiz ise “Lunar New Year” oluyor. Peki indirim ne zaman başlıyor, ne kadar sürüyor?

Hem oyunlara büyük ilgi duyuyor hem de bütçeniz zorlanmasın istiyorsanız Valve‘nin artık geleneksel bir hal alan indirim dönemlerini kaçırmak olmaz. Bilgisayar oyuncularının vazgeçilmez adreslerinden biri olan Steam indirim yapmak için Çin takvimine göre kutlanan yeni yılı bahane ediyor. Lunar New Year indirimleri olarak adlandırılan süreç başladı bile!

Ne kadar sürecek?

Köpek senesi şerefine Steam’in duyurduğu indirim süreci ise oldukça kısa. 15 – 19 Şubat arasında gerçekleşecek indirimlere göz atmanızda fayda olduğunu düşünüyoruz. Kısacası istek listenizde yer alan oyunlar içinde indirime giren bir şeyler varsa, elinizi olabildiğince çabuk tutmanız gerekli.

Steam Lunar New Year İndirimi Oyunlarında Neler Var?

İndirime giren dikkat çekici oyunlardan bazıları ise The Elder Scrolls Online Morrowind, Kingdom Come: Deliverance, The Evil Within 2, Subnautica, Fallout 4 ve Tom Clancy’s Rainbow Six Siege olarak sayabiliriz.

Duyurulan indirimleri detaylı olarak incelemek, önceki fiyatlarıyla karşılaştırmak ve ona göre karar vermek isterseniz Steam‘a göz atmayı ihmal etmeyin.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi