En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

Steam Yaz İndirimleri başlıyor!

Oyun severlerin merakla beklediği Steam Yaz İndirimleri dönemi için geri sayım başladı! İşte Steam Yaz İndirimleri için başlangıç tarih ve saati!

0 34

Bilgisayar oyuncularının merakla beklediği Steam Yaz İndirimleri için geri sayım başladı. Bu indirim kampanyası süresince binlerce oyunda yaklaşık %80 oranında indirimler yapan Steam, bu yıla da damgasını vurmak için kolları sıvadı.

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

25 Haziran 2019 günü Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan bu indirim kapsamında henüz hangi oyunların indirime gireceği açıklanmadı. 9 Temmuz 2019 tarihine kadar sürecek olan bu indirim furyasında fazla harcama yapmamanız konusunda dikkatli olmanızı öneriyoruz. Zira ucuz fiyatlara aldanıp, oynayamayacağınız kadar çok oyun satın alan oyun severlerin bu konuda şikayetleri çokça kulağımıza gelmekte. Bu yüzden oyunları almadan önce iyice düşünüp, sistem gereksinimlerinin oyunu çalıştıracağından emin olmalı, uzun zamandır oynamak istediğiniz bir oyun olup olmadığını düşünmeli, Oyunalsat.Blog İnceleme yazıları tarafından ya da başka kaynaklarca oyunun aldığı puan ve oynanış süresisini iyice hesaba katmanızı öneriyoruz.

Steam indirimleri başladığında siz değerli okurlarımıza oyun listesini ve öne çıkan oyunların isimlerini paylaşacağız, bu yüzden bizi takipte kalmayı unutmayın. Aşağıdaki bildirimlere ABONE OL butonuna basarak, güncel haber ve gelişmeleri anlık takip edebilirsiniz.

Steam Hakkında Kısa Bilgi

Steam, Valve Corporation tarafından geliştirilen, bir dijital dağıtım, dijital hak yönetimi, çok oyunculu oynanış ve iletişim sunan platformdur. Oyunların geniş çapta dağıtımı ve onlarla ilgili çoklu ortamların tamamen internet üzerinden yayılımı için kullanılmaktadır. Vikipedi

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. AnladımDaha fazla bilgi