En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

TBF 2017’nin şampiyonu 1907 Fenerbahçe oldu

0 218

Kıran kırana geçen mücadele sonucunda TBF 2017 şampiyonu 1907 Fenerbahçe oldu ve kupayı evine götürdü.

League of Legends tutkunlarının yakından takip ettiği Türkiye Büyük Finali, geride bıraktığımız dakikalarda sona erdi. Biletleri saatler içerisinde tüketilen finalde BAU Super Massive ve 1907 Fenerbahçe takımlarının kıyasıya mücaledesi sonucunda, 1907 Fenerbahçe sahneden mutlu bir şekilde ayrılmayı başardı. Ard arda alınan ilk iki galibiyetten sonra seyircileri ve maç sunucularını şaşırtan 1907 Fenerbahçe, üçüncü maçta rakip takımı kolay bir şekilde domine ederek kupaya giden yolda kendine engel tanımadı.


Takımın önde gelen isimlerinden Thaldrin, eski takımına karşı gösterdiği mücadele sonrasında izleyenlerden büyük alkış aldı. Diğer bir yandan nişancı Padden ve destek rolünde bulunan Japone’un uyumu eleştirmenler tarafından maçın favori ikilisi olarak gösterildi. Maç öncesinde ise seyircilerin favori takımı BAU Super Massive olarak görülüyordu. Ancak 1907 Fenerbahçe’nin sürpriz oyun stili, maçı Twitch.tv üzerinden izleyen yaklaşık 55.000 kişinin tahminini boşa çıkarttı.

1907 Fenerbahçe bu galibiyetten sonra gözünü dünya finalleri olan Worlds 2017’ye dikmiş durumda. Ülkemizi global arenada temsil edecek olan 1907 Fenerbahçe’ye başarılar diliyoruz.

TBF Şampiyonu 1907 Fenerbahçe’nin mücadelesini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi