En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

Terminator: Dark Fate İlk Fragmanı Karşınızda!

Sinema tarihinin en iyi serilerinden bir tanesi olarak kabul edilen Terminatör, yeni filmi olan Terminator: Dark Fate fargmanı ile yeniden karşımızda! Daha önceden Terminatör 6 olarak duyurulan ancak ismi söylenmeyen filmin, Dark Fate olacağı da kesinleşmişti.

0 33

Normal şartlarda James Cameron, Terminatör filmlerinin yasal hak sahibi olarak görünüyordu. Ancak bir süre boyunca Terminatör filminin yasal haklarını başkasına devretmesi eleştirilmişti. Bunun nedeni ise ondan sonra yapılan Terminatör filmlerinin eleştirilmesi olmuştu. Ancak o, yeniden filmin yasal haklarını aldı ve ilgi çekici bir yapım sunmak için kolları sıvadı.

Terminatör: Dark Fate heyecan yarattı

Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton, filmin en gözde oyuncuları olacak. Terminatör’ün bu filminin yönetmenliği ise Tim Miller gibi deneyimli bir yönetmen tarafından üstleniliyor.

Film, vizyona gireceği tarih için biraz şanslı olacak. Muhtemelen o dönemlerde kendisi ile rekabet edebilecek çok fazla filmi olması beklenmiyor. Büyük bütçeli yapımlar genellikle, vizyona girmeden en az 2 yıl önce sinema severlere duyurulur. Terminatör’ün yeni filmi için hazırlık aşamasının 2 yıla yakın bir süre sürdüğü ve vizyon tarihi ise 1 Kasım. Filmin oldukça iyi bir izlenme sayısına ulaşmasına şimdiden kesin gözü ile bakılıyor.

Sizleri Terminator serisinin bu son filmi için çıkan ilk video ile baş başa bırakıyoruz. Videoyu sayfanın üst bölümünde bulabilirsiniz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. AnladımDaha fazla bilgi