En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

The Division 2 çıkış tarihi netleşiyor

Ubisoft’un açık dünya temalı aksiyon oyunu The Division’ın devamı geliyor. Ubisoft, geçtiğimiz gün The Division 2 çıkış tarihi hakkında önemli bilgiler verdi. Detaylar haberimizde.

0 688

Oyun dünyasının köklü firmalarından biri olan Ubisoft, Tom Clancy’den aldığı destekle son derece tutarlı aksiyon oyunları geliştirmişti. Clancy’nin oyun dünyasına son armağanı ise The Division olmuştu. Oyun sektörünün kıdemli ismi, The Division’un yapım aşamasındayken vefat etmiş, proje Ubisoft’un başka isimleri tarafından tamamlanmıştı. Şimdiyse Tom Clancy’nin dahil olmadığı yeni bir Division oyunu geliyor.

The Division 2 çıkış tarihi açıklandı

Ubisoft geçtiğimiz günlerde önümüzdeki mali yıla ilişkin bir bilgilendirme raporu yayınladı. Bu rapor içerisinde The Division 2 çıkış tarihi ile ilgili bilgilere de yer verildi. Ubisoft tarafından yayınlanan rapora göre, The Division’un devam oyunu en geç Nisan 2019’da raflardaki yerini almış olacak. Yani oyun ile ilgili herhangi bir erteleme söz konusu değil.

Kısacası The Division 2 çıkış tarihi için aşağı yukarı 1 sene daha beklememiz gerekecek gibi duruyor. Tabi Ubisoft son anda oyunu erteleme kararı almazsa. Keza hatırlanacağı üzere ilk The Division oyunu bir dizi ertelemeye maruz kalmış, oyunun çıkışı adeta yılan hikayesine dönüşmüştü. Umarız aynı dolambaçlı süreç The Division 2’de de yaşanmaz. Bu arada Tom Clancy olmadan ortaya nasıl bir The Division oyununun çıkacağı da cidden merak konusu.

the division 2-the division 2 çıkış tarihi-oyunalsat.net blog-oyunalsat-ucuz oyun-güncel haberler-kapak

The Division Oyunu Hakkında

Tom Clancy’s The Division, Massive Entertainment liderliğinde Ubisoft Reflections ve Ubisoft Red Storm ile birlikte geliştirilen, Ubisoft tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan video oyunudur.

Kaynak: Vikipedi

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi