En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Ubisoft, Pokemon GO için rakip getiriyor

0 196

Pokemon GO’nun kısa bir süre içerisinde ulaştığı büyük başarı diğer oyun firmalarını da hareketlendirmeye başladı.Ubisoft, Pokemon GO için rakip getiriyor.

Assassin’s Creed, The Division ve Watch Dogs gibi popüler oyunların yapımcısı olan Ubisoft, kendi AR oyununu yapmaya hazırlanıyor.

Şirketin CEO koltuğunda oturan Yves Guillemot, mali raporu açıkladığı toplantıda Pokemon GO’ya değinmeden geçmedi. Oyunun başarısını öven Guillemot yalnızca bununla da yetinmedi ve Ubisoft’un kendi artırılmış gerçeklik oyununu geliştirdiğini de belirtti. Pokemon GO ile benzer bir sistemi bulunacak olan oyunun bazı farklılıkları içereceği dile getirildi. Oyun yakın bir zamanda piyasaya sürülmeyeceği için uzun bir süre daha bekleyeceğiz gibi görünüyor. Ancak Pokemon GO’nun başarısının birçok firmanın AR oyunlarına yönelmesini sağlayacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi