En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Ubisoft’tan tamamen Türkçe Rainbow Six Siege müjdesi

Ubisoft Türkiye’de büyüyen Tom Clancy’s Rainbow Six topluluğunu desteklemek adına atacağı yeni adımı duyurdu. Tamamen Türkçe Rainbow Six Siege geliyor!

0 501

2015 yılında yaptığı çıkıştan sonra, Rainbow Six Siege dünya çapında 30 milyonu aşan oyuncu topluluğuyla en başarılı çok oyunculu oyun haline geldi. Bu rakamda Türk oyuncuların da etkisi büyük. İşte tam bu yüzden Ubisoft Türk oyun severleri memnun edecek bir adım atıyor. Oyun bundan sonra tamamen Türkçe oynanabilecek. Türkiye pazarında ses getirmesi beklenen projelerin detayları ve yapılacak yeniliklerin tamamı ise aşağıdaki gibi olacak.

1 %100 Türkçeleştirilen oyun içeriği:

3. yıl 2. Sezon Operasyonu Para Bellum’un çıkışı ile birlikte, Rainbow Six Siege mağaza içi ve dijital ortamda tüm metinler için tamamen Türkçe dil olarak satın alınabilir. Bu çeviri, tüm menüyü, seçenekleri, operatör, ekipman ve harita seçimi gibi kullanıcı arayüzlerini içerecektir. Rainbow Six Siege’in mevcut sahipleri için, bu dil seçeneği aynı zamanda 3. Yıl 2. Sezon Operasyonu Para Bellum’un piyasaya sürülmesiyle de kullanıma sunulacak.

2 Türk E-Spor’unda rekabet devam ediyor:

Ubisoft, Türkiye’deki resmi Rainbow Six Siege turnuva planlarını geliştiriyor ve bu gelişmeler Türk oyun topluluğuna rekabet ve lig turnuvalarına katılma fırsatı sağlayacak.

3 Perakendeci tanıtım etkinliği:

14 Mayıs’tan 1 Temmuz’a kadar Ubisoft, tüm büyük perakendecilere satış promosyonları ve seçili perakendeciler aracılığıyla hediyeler ile bu atılımı destekleyecek.

4 Arttırılmış topluluk etkileşimi:

Ubisoft’un mevcut sosyal medya platformlarında Türk oyun topluluğuyla düzenli olarak etkileşime girmeye devam edecek ve güncellemeler ve hediyeler aracılığıyla Rainbow Six hayranlarına daha fazla odaklanacaklar.

5 Rainbow Six Siege Etkinliği:

Bu ay sonrasında, Türkiye oyun dünyasında en tanınmış kişilerden bazıları, Rainbow Six Siege’in Türkçe versiyonuna erken erişimin keyfini çıkaracaklar ve oyunun hayranları; heyecan, gerilim, kahkaha ve hayran kitlesiyle dolu bir akşamda sosyal medya aracılığıyla yaşananları canlı olarak izleyebilecekler.

6 Rainbow Six Siege Ücretsiz

Tüm bunların yanında Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 17 Mayıs’tan 20 Mayıs’a kadar ücretsiz olarak oynanabilecek.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi