En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Ücretsiz Assassins Creed 4 ve World in Conflict fırsatını kaçırmayın!

0 197

Ubisoft’un PC oyuncularına hoş bir sürprizi var. Aralık ayında Assassins Creed 4 Black Flag ve World in Coflict oyunlarının ücretsiz olacak!

Ubisoft‘un PC oyuncularına hoş bir sürprizi var. Ubisoft tarafından yapılan resmi açıklamada Aralık ayında Assassins Creed 4 Black Flag ve World in Coflict oyunlarının ücretsiz olacağı belirtildi.

Assassins Creed 4 ile yeni ufuklara yelken açın

Ubisoft’un ücretsiz olarak sunduğu bu iki yapım yalnızca PC oyuncularını kapsıyor. Yani PC’den Uplay’e bağlanarak, bu iki yapımı ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

World in Conflict’i 11 Aralık’a kadar ücretsiz olarak Uplay üzerinden indirilebilir olacak. 2007 yılında yayınlanan World in Conflict özünde bir gerçek zamanlı strateji oyunu. Oyun için sonradan yayınlanan bazı güncelleme paketlerinin de ücretsiz olarak oyunculara sunulacağını belirtelim.

Gelelim Black Flag’e. Assassins Creed 4 Black Flag ise 11 – 18 Aralık tarihleri arasında erişilebilir olacak. 2013 yılında yayınlanan Black Flag değişen dinamikleri ile farklılık yaratmıştı. Edward Kenway’in hikayesine odaklanan yapımda korsan olarak denizlere hükmetmeye çabalıyorduk.

Black Flag’in diğer Asassins Creed oyunlarından oldukça farklı bir konsepte sahip olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Zira serinin diğer oyunlarında ağırlıklı olarak karada gezerken, Black Flag’de ise oyunun büyük bir kısmı denizlerde geçiyor. Özellikle denizlerde yaptığımız savaşların da hayli keyifli geçtiğini söylemek gerekiyor.

Not: Assassin’s Creed Black Flag’i 11 – 18 Aralık tarihleri arasında Uplay hesabınıza ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi