En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Ücretsiz Eve Online oynamak ister misiniz?

0 241

Çok oyunculu çevrim içi rol yapma oyunu (MMORPG) efsanesi Eve online şimdi ücretsiz. Ücretsiz Eve Online nasıl indirebileceğinizin detayları ise haberimizde.


MMORPG tarafında öylesine güçlü oyunlar var ki, bu oyunların karşısında durabilecek yeni bir oyun yapmak oldukça zorlu oluyor. Kemikleşmiş oyuncu kitlesine sahip bu yapımlar, uzun yıllar boyunca oyuncuları ekran başına kilitliyor. Bu oyunlardan biri olan EVE Online; F2P, yani oynaması ücretsiz olan modele geçiş yapıyor.

13 yıldır hayatımızda olan ve bu haliyle bir diğer MMORPG efsanesi World of Warcraft’tan bile köklü yapıdaki oyun, uzay temalı oyunları oyunları sevenlere hitap ediyor. Çıktığı zamandan bu yana aylık ödemeli üyelik sistemini benimseyen EVE Online, artık kısmen de olsa ücretsiz oluyor. Ücretsiz olarak indirilip oynanabilen yapımda bazı kısıtlamaların bulunacağı belirtiliyor. Eksiksiz bir oyun deneyimi yaşamak içinse yine aylık 10 dolar ödeme yapmak gerekiyor. Eğer ücretsiz olarak EVE Online‘ı oynama fikri ilginizi çektiyse oyunun sitesine buradan ulaşarak kayıt olabilir ve oyuna başlayabilirsiniz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi