En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Ücretsiz League Of Legends illüstrasyon kitabı

0 192

En çok oyuncu sayısına sahip online oyunlardan biri olan League of Legends için ücretsiz illüstrasyon kitabı paylaşıldı.

7-eylül-2016-1-league-of-legends-illustrasyon-kitabi-yayinda-lol-oyunu-oyunalsat.net-blog-site-Ücretsiz League Of Legends-league of legends-lolEn çok oyuncu sayısına sahip online oyunlardan biri olan League of Legends çok özel tasarımlar ve çizimlerin bulunduğu, tamamen ücretsiz olarak yayınladığı “The Art of Leauge of Legends” kitabını tutkunları ile paylaştı.

Genellikle pek de bütçe dostu olmayan fiyatlarla severlerine sunulan illüstrasyon kitapları oldukça ilgi görüyor. Bu tarz kitaplar bazen video oyunlarına bazen de filmlere konu oluyor. 2009 yılından itibaren Riot Games tarafından geliştirilen ve küresel bazda birçok oyuncuyu çeşitli organizasyonlarla bir araya getiren League of Legends, oyunu oynamayanların bile dikkatini çekecek tasarımları barındıran, hikayesini ve karakterleri anlattığı The Art of League of Legens kitabını severlerine ücretsiz sunarak bir kez daha gönüllerini kazanmayı başardı. Online olarak inceleyebileceğiniz kitabın tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi